Курс 1.4. – Историја модерне архитектуре и урбанизма: Резултати колоквијума и испита јун 1 и остали испитни рокови

Модул 1 – Увод у архитектуру

Обавештење

Предмет:

Курс 1.4. – Историја модерне архитектуре и урбанизма

Резултати полагања испита из предмета Историја модерне архитектуре и урбанизма у року јун 1 објављени су на табли поред кабинета 234.

Резултати накнадног полагања 1. и 2. колоквијума из предмета Историја модерне архитектуре и урбанизма објављени су на Арх.Порталу.

Полагање испита из предмета Историја модерне архитектуре и урбанизма, у испитним роковима: јун 2, септембар 1 и 2, октобар 1 и 2, ће бити одржано према упутству за полагање испита које је објављено на Арх.Порталу и на страници предмета у оквиру Академске мреже Србије.

На полагање испита обавезно је понети са собом прибор за писање, лист папира формата А4 и индекс, или неки други идентификациони документ (са фотографијом).

Сви студенти који полажу испит у једном од наведених рокова, треба да буду испред амфитеатра АФ тачно у време када је, по распореду испита из студентске службе аф, заказано полагање, односно:

За испитни рок јун 2: у четвртак, 17. јула 2014, у 10 часова;
За испитни рок септембар 1: у понедељак, 11. августа 2014, у 15 часова;
За испитни рок септембар 2: у недељу, 24. августа 2014, у 14 часова;
За испитни рок октобар 1: у четвртак, 28. августа 2014, у 14 часова;
За испитни рок октобар 2: у понедељак, 1. септембра 2014, у 14 часова.

На полагање испита из предмета Историја модерне архитектуре и урбанизма у роковима јун 2, септембар 1 и 2, октобар 1 и 2, обавезно је понети са собом и два примерка записника о полагању испита. У записнике студент треба да упише име и презиме и број индекса. Формулар записника о полагању испита, прилагођен полагању у роковима јун 2, септембар 1 и 2, октобар 1 и 2 налази се на страници предмета.

Из кабинета