• Серија догађаја: BERLIN UNLIMITED

By Архитектонски факултет on 30/04/2014
    “Berlin Unlimited” је серија догађаја која траје већ четврту годину, а ове године се у септембру одржава у Берлину. У оквиру серије догађаја одржаће се и изложба “Berlin Unlimited”, која треба да истражи контрадикцију урбаних реалности – између питања индивидуалне слободе и урбаног ограничења. Помоћу уметности и креативних медија, архитектуре и урбаног дизајна, теорије и истраживања, “Berlin Unlimited” има за циљ да открије интердисциплинарни наратив о граду и да прикаже критичко сагледавање пређашњих ограничења, данашњих граница и будућих евентуалних нових подела.
  • Избор: др Ана Радивојевић, дипл.инж.арх.

By Архитектонски факултет on 30/04/2014
    Универзитет у Београду - Архитектонски факултет, ул. Булевар краља Александра 73/II, обавештава све заинтересоване да се Извештај Комисије за избор наставника за ужу научну, односно уметничку област: Архитектонске конструкције, материјали и физика зграда ставља на увид јавности. Комисија предлаже да се др Ана Радивојевић, дипл.инж.арх., изабере у звање ванредног професора на Департману за архитектонске технологије за наведену област. Извештај Комисије се налази у просторијама библиотеке Факултета (II спрат, соба 210) и доступан је јавности петнаест дана од дана објављивања овог огласа.
  • Избор: мр Иван Куцина, дипл.инж.арх.

By Архитектонски факултет on 30/04/2014
    Универзитет у Београду - Архитектонски факултет, ул. Булевар краља Александра 73/II, обавештава све заинтересоване да се Извештај Комисије за избор наставника за ужу научну, односно уметничку област: Архитектонско пројектовање и савремена архитектура ставља на увид јавности. Комисија предлаже да се мр Иван Куцина, дипл.инж.арх., изабере у звање ванредног професора, на Департману за архитектуру, за наведену област. Извештај Комисије се налази у просторијама библиотеке Факултета (II спрат, соба 210) и доступан је јавности петнаест дана од дана објављивања овог огласа. Изложба стручно-уметничких остварења кандидата мр Ивана Куцине, биће отворена у понедељак, 05. маја 2014. године, у 19,00 часова, у просторијама Архитектонског факултета, сала 200 (II спрат) и трајаће до 11. маја 2014. године.
  • Курс 7.2. – Историја архитектуре и насељавања 2: Одложено предавање и термин другог колоквијума

By Архитектонски факултет on 30/04/2014
    Обавештавају се студенти друге године Основних академских студија да предавање на предмету Историја архитектуре и насељавања 2 неће бити одржано у уторак 06. 05. 2014. године у редовном термину. Тачан термин надокнаде овог часа биће накнадно објављен. Други колоквијум на предмету биће одржан у последњој седмици наставе у семестру, у уторак 27. 05. 2014. године, у 18.00 часова, у амфитеатру факултета. Распоред полагања по групама ће бити накнадно објављен.
  • Курс 15.2. – Интегративна заштита градитељског наслеђа: Предаја записника о полагању испита

By Архитектонски факултет on 30/04/2014
    Предаја записника о полагању испита из предмета Интегративна заштита градитељског наслеђа, за студенте који су испит положили у априлском испитном року, обавиће се у уторак, 06. маја 2014. године у 12 сати у кабинету 233. Потребно је записник донети у два примерка са попуњеним подацима везаним за име, презиме студента и број индекса. Записници са оценама биће враћени у четвртак, 08. маја 2014. године у 12 сати. За студенте који су из оправданих разлога спречени да предају записник у овом термину, могу то да ураде сваког четвртка од 11 до 12 сати у кабинету 233, до краја маја месеца.
  • Курс 15.1. – Историја архитектуре и насељавања у Србији: Предаја записника о полагању испита

By Архитектонски факултет on 30/04/2014
    Предаја записника о полагању испита из предмета Историја архитектуре и насељавања у Србији, за студенте који су испит положили у априлском испитном року, обавиће се у уторак, 06. маја 2014. године у 12 сати у кабинету 233. Потребно је записник донети у два примерка са попуњеним подацима везаним за име, презиме студента и број индекса. Записници са оценама биће враћени у четвртак, 08. маја 2014. године у 12 сати. За студенте који су из оправданих разлога спречени да предају записник у овом термину, могу то да ураде сваког четвртка од 11 до 12 сати у кабинету 233, до краја маја месеца.