Dodela_diploma_DSC_0321c_optim
Архитекте, добитнице диплома | Фото: Марија Нишић

НАПОМЕНА У ВЕЗИ ИЗДАВАЊА ДИПЛОМА
Уз документа потребна за издавање дипломе неопходно је приложити образац ШВ – 50 – статистички извештај за студенте који су завршили студије (може се набавити у књижари АФ‐а)

Обавештење о документима потребним за издавање дипломе другог степена

Студенти МАСТЕР АКАДЕМСКИХ СТУДИЈА – Архитектура, МАСТЕР АКАДЕМСКИХ СТУДИЈА – Унутрашња архитектура и МАСТЕР АКАДЕМСКИХ СТУДИЈА – Интегрални урбанизам, и који су одбранили МАСТЕР ЗАВРШНИ РАД (Мастер пројекат) у јунском року 2016 подносе Студентској служби од 18. јула до 29. јула и од 10. до 31. октобра 2016. следећу документацију:

1. индекс,
2. захтев за издавање мастер дипломе (може се набавити у књижари АФ‐а) – пре предаје у студентској служби, завести захтев у соби 215 а,
3. ШВ – 50 – статистички извештај за студенте који су завршили студије (може се набавити у књижари АФ‐а),
4. потврду из библиотеке о раздуживању,
5. CD са мастер пројектом у електронској форми, (припремљен у .pdf формату 150dpi),
6. доказ о уплати за диплому према ценовнику (5.000 динара) на рачун Факултета
бр.840‐1436666‐34 са позивом на бр. 51 700000 (са сврхом уплате „издавање дипломе)
За издавање уверења о дипломирању надокнада према ценовнику износи 2000,00 дин.

Анкета о студентском вредновању педагошког рада наставника и сарадника за пролећни семестар школске 2015/16. године, постављена је на студентском е-сервису од среде, 13. јула 2016. године. Потребно је да студенти попуне анкету пре подношења захтева за издавање дипломе.

Захтев за издавање дипломе – ПРИМЕР УПЛАТНИЦЕ

Обавештење о документима потребним за издавање дипломе првог степена

Студенти ОСНОВНИХ АКАДЕМСКИХ СТУДИЈА – Архитектура који су положили све испите у јунском испитном року 2016 подносе Студентској служби следећу документацију у складу са терминским планом за септембар:
1. индекс,
2. захтев за издавање дипломе основних студија (може се набавити у књижари АФ‐а) – пре предаје у студентској служби, завести захтев у соби 215 а,
4. потврду из библиотеке о раздуживању,
5. доказ о уплати за диплому према ценовнику (5.000 динара) на рачун Факултета бр.840‐1436666‐34 са позивом на бр. 51 700000 (са сврхом уплате „издавање дипломе”)
За издавање уверења о дипломирању надокнада према ценовнику износи 2000,00 дин

Захтев за издавање дипломе – ПРИМЕР УПЛАТНИЦЕ