ОАСА-36070 и ИАСА-36080 – Стручна пракса: Подела упута за праксу – доц. др Милош Гашић

Обавештење

Предмети:
ОАСА-36070 Стручна пракса
ИАСА-36080 Стручна пракса

Обавештавају се студенти III године Основних и Интегрисаних академских студија Архитектура који су се пријавили за Стручну праксу на градилишту код доц. др Милоша Гашића, да упуте за праксу, са објашњењем за израду семинарског рада, могу да подигну у кабинету 304 у понедељак, 05. јуна 2017. године у 13.00h.

Упут за праксу је документ Архитектонског факултета којим се студент шаље на Стручну праксу у одговарајуће предузеће, и чува се до положеног испита. Упут треба да буде оверен од стране предузећа у којем је пракса обављена, и предат заједно са семинарским радом, повезан у једну свеску.

Студенти који нису пријавили праксу могу то накнадно учинити у термину за консултације.

Током јуна термин за консултације остаје средом у 11.00h, кабинет 304.

доц. др Милош Гашић