FIRENZE – BEOGRAD – FIRENZE
Cultural Heritage and Architectural Design

12 – 18. новембар 2015.
Свечана сала, Архитектонски факултет у Београду

Позивамо Вас на отварање изложбе пројеката са макетама студената Мастер студија DIDA – Департмана за архитектуру Универзитета у Фиренци у четвртак, 12. новембра 2015. године у 13.00 часова, у Свечаној сали (Сала 200) Архитектонског факултета. Изложба је плод сарадње са Архитектонским факултетом Универзитета у Београду током школске 2014/2015. године.

Повезани текстови:
Посета студената Архитектонског факултета из Фиренце: радионица “Architecture and Town Lab”
Одржана интернационална радионица Architecture and Town Lab у Београду

У оквиру сарадње на Архитектонском факултету су одржане две радионице са студентима Architecture and Town Lab, International Course on Architectural Design, октобра 2014, и курса Architettura e Città, марта 2015, на којима су учествовали проф. М. Ротер Благојевић, доц. З. Ђукановић и асс. М. Николић, са Универзитета у Београду, и проф. F. Collotti са доцентима G. Giovannoni, E. Anguillari, E. Trevisiol i T. Matteini, и асс. З. Вуковић, N. Campanini, F. Coricelli, и М. Рашић, са Универзитета у Фиренци.

Изложба ће бити отворена до 18. новембра 2015. године.

Време и место

/12. новембар 2015. године у 13.00 часова/