Campus_Hungary_01_o

Позивамо студенте и запослене Универзитета у Београду да у четвртак, 4. јуна 2015. године са почетком у 10.30 часова присуствују гостовању представника мађарског програма за промоцију високог образовања CAMPUS HUNGARY (http://www.campushungary.org/), који ће у сали бр. 8 Ректората Универзитета у Београду одржати промоцију у оквиру које ће представити високошколске институције у Мађарској као и програме за доделу стипендија.

Учесници

Чланови делегације који ће у Београду представљати програм CAMPUS HUNGARY су:

• г. Давид Хори (Министарство за људске ресурсе)
  • гђа Фани Комлош (Мађарска ректорска конвенција)
  • г. Жолт Берецки (Универзитет у Сегедину)
  • др Атила Берцеш (Универзитет у Дебрецену)
  • гђа Бригита Сабо (Универзитет у Печују)
  • гђа Мелинда Матушек (Универзитет Свети Иштван)
  • др Каталин Хербали (Виша школа у Солноку)
  • др Золтан Мелиц (Виша школа Јожеф Етвеш, Баја)
  • г. Данијел Арпад Киш (Виша школа у Дунаујварошу)
  • гђа Ђерђи Кеваго (Виша школа Пал Темери)
  • гђа Агнеш Тисаи (канцеларија програма CAMPUS HUNGARY, Институт Балинт Балаши)

Програм посете

10.30 – 11.00 часова: networking, разговор; кратка презентација стипендија и курсева које нуди систем мађарског високог образовања
11.00 – 12.00 часова: „мини-сајам“ – подела промотивних материјала, неформални разговори са студентима и заинтересованима.

Campus_Hungary_Logo_o