reklama-OAS-IAS_PRIJEMNI

Истицање листе пријављених кандидата

Истицање листе пријављених кандидата, са личним подацима и подацима из средње школе, на огласној табли и вебсајту Факултета:

среда, 03. септембар 2014. године у 16 сати.

Подношење примедби

Подношење примедби Комисији за спровођење уписа на евентуално погрешно унете личне и податке о успеху у средњој школи (техничке грешке):

четвртак, 04. септембар 2014. од 11-12 сати у Архитектонско рачунарском центру.

Пријемни испит - септембарски рок

Одржавање Пријемног испита за упис на прву годину студијских програма Основних академских и Интегрисаних академских студија 2014/15 Универзитету у Београду – Архитектонског факултета  – септембарски рок биће одржан у:

петак, 05.09.2014. године у 10.00 часова на Архитектонском факултету.

Кандидати су дужни да у петак, 05. септембра 2014. године дођу на Архитектонски факултет најкасније сат времена пре почетка пријемног испита.

Важне информације

Опширније о информације за полагање пријемног испита за Упис ОАС и ИАС Архитектура 2014/15 – септембарски рок можете наћи овде:

Упис ОАС и ИАС Архитектура 2014/15 – септембарски рок: Информације за полагање пријемног испита Упис ОАС и ИАС Архитектура 2014/15 – септембарски рок: Начин полагања пријемног испита