reklama-OAS-IAS_PRIJEMNI

Isticanje liste prijavljenih kandidata

Isticanje liste prijavljenih kandidata, sa ličnim podacima i podacima iz srednje škole, na oglasnoj tabli i vebsajtu Fakulteta:

sreda, 03. septembar 2014. godine u 16 sati.

Podnošenje primedbi

Podnošenje primedbi Komisiji za sprovođenje upisa na eventualno pogrešno unete lične i podatke o uspehu u srednjoj školi (tehničke greške):

četvrtak, 04. septembar 2014. od 11-12 sati u Arhitektonsko računarskom centru.

Prijemni ispit - septembarski rok

Održavanje Prijemnog ispita za upis na prvu godinu studijskih programa Osnovnih akademskih i Integrisanih akademskih studija 2014/15 Univerzitetu u Beogradu – Arhitektonskog fakulteta  – septembarski rok biće održan u:

petak, 05.09.2014. godine u 10.00 časova na Arhitektonskom fakultetu.

Kandidati su dužni da u petak, 05. septembra 2014. godine dođu na Arhitektonski fakultet najkasnije sat vremena pre početka prijemnog ispita.

Važne informacije

Opširnije o informacije za polaganje prijemnog ispita za Upis OAS i IAS Arhitektura 2014/15 – septembarski rok možete naći ovde:

Upis OAS i IAS Arhitektura 2014/15 – septembarski rok: Informacije za polaganje prijemnog ispita Upis OAS i IAS Arhitektura 2014/15 – septembarski rok: Način polaganja prijemnog ispita