Курс 7.2. – Историја архитектуре и насељавања 2: документација за испит

Обавештење за студенте II године ОАСА

Предмет:
Курс 7.2. – Историја архитектуре и насељавања 2

Обавештавају се студенти друге године основних студија да на испит из предмета Курс 7.2. – Историја архитектуре и насељавања 2 који је заказан за:

уторак, 01. јули 2014, у 15.00 часова, у салама 218-235

обавезно понесу следеће:

1. Идентификациони лист (видети Упутство за паковање портфолија предмета Курс 7.2. – Историја архитектуре и насељавања 2, Попуњен лист 2-Насловна страна портфолија),
  2. Курикулум предмета Курс 7.2. – Историја архитектуре и насељавања 2 и
  3. Записник о оцењивању у 2 примерка (видети Записник о полагању испита предмета Курс 7.2. – Историја архитектуре и насељавања 2) на ком треба попунити име, презиме и број индекса.

Студенти који не буду донели горе наведену документацију неће моћи да полажу испит.

Студенти који из оправданих разлога нису били у могућности да полажу ПРВИ и ДРУГИ КОЛОКВИЈУМ из предмета Курс 7.2. – Историја архитектуре и насељавања 2, могу да полажу ПОНОВЉЕНИ ПРВИ И ДРУГИ КОЛОКВИЈУМ у сали 235 у 17 часова ( након завршеног испита из Курса 7.2. – Историја архитектуре и насељавања 2).

Из кабинета 232