Курс 22.2. – Организација грађења и основе менаџмента: Резултати колоквијума, увид у радове и испит

Модул 22 – Архитектонске конструкције и организација грађења

Обавештење

Предмет:

Курс 22.2. – Организација грађења и основе менаџмента

Резултати после прегледаног 3. колоквијума истакнути су на табли прекопута кабинета 304, и на Арх.Порталу.

Студенти који су преко колоквијума остварили потребан број поена за позитивну оцену, положили су испит у испитном року ЈУН 1.

Студенти који нису након полагања теста скупили довољан број поена за позитивну оцену, могу да полажу само 3. колоквијум – тест у испитном року ЈУН 1 у термину испита.

Студенти који нису полагали тест, а имају услов, могу да полажу само 3. колоквијум – тест у испитном року ЈУН 1, у термину испита.

У испитном року ЈУН 2 и свим наредним роковима могуће је полагати само комплетан испит.

Изласком на испит губи се право на сабирање поена са колоквијума, и урачунавају се само поени са наставе (услов за излазак на испит је минимум 8 поена).

Mаксималан број поена на испиту је 75.

Увид у радове са 2. и 3. колоквијума одржаће се у четвртак 19. јуна у 10,00 у кабинету 304.

Бонус поени су додати студентима којима недостаје:
– за позитивну оцену до 2 поена +2
– за вишу оцену до 1 поен +1