plakat finalna verzija

На изборном предмету “Архитектура у контексту”, 1. Година Мастер студија, одржава се и ове године студентски конкурс у оквиру предмета, под спонзорством компаније Хорман (http://www.hormann.rs)

Ове године је тема Презентовање архитектуре и архитектонских продуката данас – помоћу IA алатки. Artificial Inteligency је тек од прошлог новембра глобално у употреби и управо мења слику света.
Студенти су имали на самом почетку предавање маркетинг експерта Петра Васића www.petarvasic.com који их је увео у веома битан елемент интернет комуникације и пласирања својих знања и пројеката online.

Према молби од стране студената, Проф. Ева Ваништа Лазаревић је позвала веома цењене и познате госте из медија и маркетинга Г. Мићка Љубичића И Г. Лазара Џамића који ће у наредним недељама приказати своје искуство на тему.

Водитељи предмета: Проф. др Ева Ваништа Лазаревић и асс. др Јелена Марић

Добродошли!