Свечани пријем студената прве године, 29. септембар 2023. године у 18 часова

AF - OTVORENA VRATA - baner

Добродошли студенти!

Свечани пријем студената I године Oсновних академских студија (ОАСА) и Интегрисаних академских студија (ИАСА) Архитектуре 2023/24. године Универзитета у Београду – Архитектонског факултета биће одржан у петак 29. септембра 2023. године са почетком у 18.00 сати у амфитеатру Архитектонског факултета (АМФ). Бруцошима ће се обратити декан проф. Владимир Лојаница и продекан за наставу и студентска питања, проф. Небојша Фотирић.

Бруцоши ће имати прилику да се упознају са публикацијама и веб издањима на располагању студентима Архитектонског факултета, са веб информативним и комуникационим сервисима факултета, као и службама у функцији комфора студирања.

Овом приликом одржаће се и додела поклон пакета добродошлице.

Бруцоши су после пријема позвани да заједно са осталим студентима и гостима посете догађај АрхиЖур која се одржава у оквиру трациционалне манифестације ”Недеља са архитектуром”.