Пријавите се на Ерасмус+ праксу у Загребу у студију Планетарис

Screenshot 2022-11-28 at 14.40.17

Студио Планетарис је пројектантски студио уско специјализован за обнову и модернизацију постојећих зграда. Њихово подручје деловања су енергетске обнове зграда, обнове конструкција зграда и дубоке преинаке зграда уз промену намене. Велики број њихових пројеката односи се на историјске зграде и заштићена културна добра.

Пројекте обнове воде од истражних радова и снимкака постојећег стања, преко израде пројектно-техничке документације, све до надзора радова. Њихова архитектонско-инжењерска решења темеље се на смањењу потрошње енергије, интеграцији обновљивих извора енергије, побољшању својстава конструкције на данашњи стандард, побољшању здравих унутрашњих климатских услова, побољшању пожарних својстава, доградњи лифтова и уклањању опасних материјала уграђених у зграде, све то увиек уз поштовање изворног архитектонског идентитета зграде. Резултат њиховог рада су зграде у којима се смањују трошкови употребе, повећава удобност боравка, побољшава изглед, расте вредност и продужава употребни виек.
Више о студију Планетарис прочитајте на https://www.planetaris.hr/
Опис посла
– архитектонско снимање постојећег стања зграда
– архитектонско пројековање обнова постојећих зграда
Потребне квалификације
– Мастер студенти или студенти 4. и 5. године Интегрисаних студија
Шта нуде
– праксу у трајању до 10 мјесеци
– учење уз менторство
– рад на занимљивим и разноликим пројектима обнове зграда кроз пуно укључивање у пројекте
– отворено, нехијерархијско, тимско и пријатељско радно окружење
– перспективни студенти могу током праксе стећи радни статус и остварити додатна примања
Како се пријавити
Предуслов за пријаву је да вас занима споменуто подручје рада обнове и модернизације зграда. За пријаву потребно је да се представите кроз ЦВ, мотивационо писмо и кратки портфолио радова.

Крајњи рок за пријаву је 11.12.2022.

Након пријема молбе следи интервју. Интервјуи се спроводе редоследом подношења пријава, све до попуњавања две Ерасмус+ позиције.

Пријаву пошаљите на адресу каријере@планетарис.цом, у наслов ставите: „АРХИТЕКТ ЕРАСМУС+ М/Ж“.
Ако сте одаберани, следећи корак је ваша пријава на Ерасмус+ праксу путем мрежних страница Универзитета у Београду: https://mobion.bg.ac.rs/erasmus+/how-to-apply/ka103/required-documents-ka103-outgoing-students-for-traineeships с роком за подношење пријава до 18.12.2022. до 23:59.