IMG-3287

Током посете Тамаре Грујић Архитектонском факултету са њом смо разговарали о начину спровођења наставе, студентским пројектима, као и о могућности да се они реализују у некој од специјала њене емисије.
Иницијатива коју је доцент др Андреј Јосифовски упутио управи факултета за позив у посету Тамаре Грујић, са жељом да то буде велики искорак ка унапређењу студентске праксе кроз њихово активно учешће у Тамариној мисионарској акцији градње, за враћање вере сиромашних у живот са осмехом, реализована је посета испита на првој години ОАСА/ИАСА „Синтеза елемената и склопова зидане зграде“, чији је руководилац в.проф. др Љиљана Ђукановић.

Осим присутних студената, руководиоца, наставника и сарадника који су током семестра радили на овом предмету у сали 224 Архитектонског факултета, била је присутна и професорка др Ксенија Лаловић, продекан за афирмацију квалитета и сарадњу са јавним сектором испред управе факултета.

Ово би била изузетна афирмација младих студената и могућност да се приближе пракси на самом почетку студија.

Овом приликом се захваљујемо свима који су били присутни овом догађају, који верујемо најављује дугу и успешну сарадњу.

IMG-2168

IMG-2164