Image (5)

Обавештавамо вас о расписаном конкурсу за дизајн за идејно урбанистичко-архитектонско решење фазе А “БИО4 Кампуса” – комплекса високошколских установа са комплементарним садржајима у Београду“

Влада Републике Србије, Канцеларија за управљање јавним улагањима, објавила је на Порталу јавних набавки јавну набавку – Конкурс за дизајн за идејно урбанистичко-архитектонско решење фазе А “БИО4 Кампуса” – комплекса високошколских установа са комплементарним садржајима у Београду“, број набавке, ОКД/57-2021/Б4К .

Спроводилац Конкурса за дизајн за идејно урбанистичко-архитектонско решење фазе А “БИО4 Кампуса” – комплекса високошколских установа са комплементарним садржајима у Београду“ је Урбанистички завод Београда ЈУП.