Image (5)

Obaveštavamo vas o raspisanom konkursu za dizajn za idejno urbanističko-arhitektonsko rešenje faze A “BIO4 Kampusa” – kompleksa visokoškolskih ustanova sa komplementarnim sadržajima u Beogradu“

Vlada Republike Srbije, Kancelarija za upravljanje javnim ulaganjima, objavila je na Portalu javnih nabavki javnu nabavku – Konkurs za dizajn za idejno urbanističko-arhitektonsko rešenje faze A “BIO4 Kampusa” – kompleksa visokoškolskih ustanova sa komplementarnim sadržajima u Beogradu“, broj nabavke, OKD/57-2021/B4K .

Sprovodilac Konkursa za dizajn za idejno urbanističko-arhitektonsko rešenje faze A “BIO4 Kampusa” – kompleksa visokoškolskih ustanova sa komplementarnim sadržajima u Beogradu“ je Urbanistički zavod Beograda JUP.