Курс 22.1. – Архитектонске конструкције 3: Регулисање оцене за студенте који нису положили предмет по старом плану

Модул 22 – Архитектонске конструкције и организација грађења

Обавештење

Предмет:
Курс 22.1. – Архитектонске конструкције 3 – 2015/16

Регулисање оцене за предмет Архитектонске конструкције 3 – нови план за студенте који нису положили предмет Архитектонске конструкције 3 по старом плану

За студенте који су по старом програму положили предмет Архитектонске конструкције 2 – стари план а нису положили предмет Архитектонске конструкције 3 – стари план даје се следеће обавештење:

• За предиспитне обавезе ће бити прихваћени поени из колоквијума из области АБ скелетне зграде ливене на лицу места са предмета Архитектонске конструкције 2 – стари план и колоквијум из области префабриковане АБ зграде са предмета Архитектонске конструкције 3 – стари план.
  • За испитне обавезе ће бити прихваћени поени са испита из области АБ скелетне зграде ливене на лицу места са предмета Архитектонске конструкције 2 – стари план а студенти су у обавези да полажу део испита из области префабриковане АБ зграде са предмета Архитектонске конструкције 3 по новом плану.

Студенти су у обавези да дођу у кабинет 250 у четвртак, 27. октобра 2016. године у 12.00h, након предавања из предмета Архитектонске конструкције 3 по новом плану, како би се тачно установили поени стечени на предметима Архитектонске конструкције 2 и Архитектонске конструкције 3 по старом плану.

Из кабинета