Отварање изложбе и презентација завршних радова студената МАСУ у холу Градске управе града Панчева

2016_MASU_M4-2_M4-3_Workshop_2-01

МАСУ М4.2. – Мастер теза и МАСУ М4.3. – Мастер пројекат | Радионица 2 на Архитектонском факултету – “Инструменти управљања интегралним урбаним развојем – на примеру Града Панчева”

Позивамо Вас да присуствујете отварању изложбе и презентацији завршних радова студената Мастер академских студија Интегрални урбанизам 2015/16 Архитектонског факултета у Београду која ће бити одржана у четвртак, 07. јула 2016. године, у 12.00 часова у холу Градске управе града Панчева.

Основна тема 27 радова ове генерације студената је “Инструменти управљања интегралним урбаним развојем”. Полигон за израду интегралних урбаних пројеката је територија Града Панчева, а развојни оквир “Стратегија развоја града Панчева за период 2014-2020″.

Студентски пројекти су настали у процесу континуиране и активне сарадње Архитектонског факултета и Града Панчева. Поред представника Градске управе, јавних и јавно-комуналних предузећа и Привредног савета Панчева, у процес су у форми консултаната били укључени и представници Инжењерске коморе Србије, Урбанистичког завода Београда и Сталне конференције градова и општина.

Повезани текстови:
Курсеви МАСУ М4.2. – Мастер теза и МАСУ М4.3. – Мастер пројекат: Радионице 1 и 2 – 2015/16