Otvaranje izložbe i prezentacija završnih radova studenata MASU u holu Gradske uprave grada Pančeva

2016_MASU_M4-2_M4-3_Workshop_2-01

MASU M4.2. – Master teza i MASU M4.3. – Master projekat | Radionica 2 na Arhitektonskom fakultetu – “Instrumenti upravljanja integralnim urbanim razvojem – na primeru Grada Pančeva”

Pozivamo Vas da prisustvujete otvaranju izložbe i prezentaciji završnih radova studenata Master akademskih studija Integralni urbanizam 2015/16 Arhitektonskog fakulteta u Beogradu koja će biti održana u četvrtak, 07. jula 2016. godine, u 12.00 časova u holu Gradske uprave grada Pančeva.

Osnovna tema 27 radova ove generacije studenata je “Instrumenti upravljanja integralnim urbanim razvojem”. Poligon za izradu integralnih urbanih projekata je teritorija Grada Pančeva, a razvojni okvir “Strategija razvoja grada Pančeva za period 2014-2020″.

Studentski projekti su nastali u procesu kontinuirane i aktivne saradnje Arhitektonskog fakulteta i Grada Pančeva. Pored predstavnika Gradske uprave, javnih i javno-komunalnih preduzeća i Privrednog saveta Pančeva, u proces su u formi konsultanata bili uključeni i predstavnici Inženjerske komore Srbije, Urbanističkog zavoda Beograda i Stalne konferencije gradova i opština.