• Одбрана докторске дисертације: Ива Чукић, дипл.инж.арх.

By Архитектонски факултет on 04/07/2016
    Универзитет у Београду - Архитектонски факултет обавештава све заинтересоване да ће Ива Чукић, дипл.инж.арх. бранити докторску дисертацију: ”Улога привремених урбаних пракси у активирању просторних ресурса", у суботу 09.07.2016. године у 11.00 сати, у сали 200 Архитектонског факултета, Београд, Булевар краља Александра 73, други спрат.
  • Пријемни испит 2016: Решење Комисије за спровођење уписа по поднетим жалбама кандидата

By Архитектонски факултет on 04/07/2016
    Разматрајући основаност поднетих жалби кандидата на Прелиминарну ранг листу за упис у прву годину основних академских и интегрисаних академских студија, у школској 2016/2017. години, Комисија за спровођење уписа Факултета је на основу Извештаја подкомисије за припрему теста од 04.07.2016. године, извршила детаљну анализу жалби као и целокупног поступка спровођења конкурса за упис у прву годину основних академских и интегрисаних академских студија, у школској 2016/2017. години и утврдила следеће...
  • Одбрана докторске дисертације: мр Дејан Васовић, дипл.инж.арх.

By Архитектонски факултет on 04/07/2016
    Универзитет у Београду - Архитектонски факултет обавештава све заинтересоване да ће мр Дејан Васовић, дипл.инж.арх. бранити докторску дисертацију: ”Моделовање понашања архитектонских објеката услед потреса од минирања на површинским коповима", у уторак 05.07.2016. године у 14.30 сати, у амфитеатру Архитектонског факултета, Београд, Булевар краља Александра 73, други спрат.
  • Докторска дисертација и извештај Комисије: кандидат мр Саша Ђорђевић, дипл.инж.арх.

By Архитектонски факултет_Уредник on 04/07/2016
    Универзитет у Београду – Архитектонски факултет, ул. Булевар краља Александра 73/II, Београд, обавештава да су докторска дисертација и извештај Комисије о оцени докторске дисертације под насловом ”Геометријска и структурна трансформација геодезијских купола из услова индустријске префабрикације грађења” мр Саше Ђорђевића, дипл.инж.арх. доступне јавности у електронској верзији на интернет страници, а у штампаном облику у соби 204 факултета, 30 дана пре усвајања извештаја на Наставно-научном већу, као и до одбране дисертације.