Процедура уписа у прву годину студија 2015/16 Архитектонског факултета: ПРВИ ДАН УПИСА

Процедура уписа на Архитектонски факултет, на прву годину Основних и Интегрисаних академских студија Архитектура за школску 2015/2016 годину

На крају првог дана уписа, у 17.00 часова, уписано је 132 студента на Основне академске студије Архитектура (ОАСА) 2015/16, у статусу буџетског студента, 15 студената на Интегрисане академске студије Архитектура (ИАСА) 2015/16, у статусу буџетског студента и 3 студента са Коначних ранг листа Афирмативног програма АМ1 и АМ2, на Основне академске студије Архитектура (ОАСА) 2015/16, у статусу буџетског студента.

Остало је слободно 28 места на буџету на ОАСА, 25 места на буџету на ИАСА и једно место на ОАСА или ИАСА, на буџету, са Афирмативног програма АМ1.

Упис се наставља у недељу, 12. јула 2015. у 10.00 часова.

Моле се сви кандидати да дођу пола сата пре предвиђеног термина за упис како би на време попунили своју документацију и тиме омогућили несметано и ефикасно одвијање уписа.

Напомињемо да је за све уплате дежурна главна пошта у Таковској улици бр. 2, Београд.

Динамика уписа

Недеља, 12. јул 2015. године – ДРУГИ ДАН УПИСА

У 10.00 часова, у амфитеатру Архитектонског факултета, врши се прозивање за кандидате који су стекли право на упис, до попуне буџетских места на оба студијска програма, тј. кандидати који су се рангирали до 200. ранга на Коначној ранг листи.

Уколико се ни тада не попуни квота за буџетска места, прозивање ће се наставити до попуне квоте, редом по рангу на коначној ранг листи.

У 14.00 часова, у амфитеатру Архитектонског факултета, врши се прозивање за кандидате, који су стекли право на упис, до попуне квоте за самофинансирајуће студенте на Интегрисаним академским студијама.

Уколико се до 16.00 часова не попуни квота за упис самофинансирајућих студената, процедура се наставља у понедељак, 13. јула 2015. године у 9.00 часова, у амфитеатру Архитектонског факултета.

Упис кандидата обавиће се у соби 217.

Образац ШВ-20 и индекс могу се набавити у књижари Архитектонског факултета на другом спрату (индекс кошта 600 динара а обрасци ШВ-20 су бесплатни).

Изјава о сагласност о коришћењу личних података, изјава о статусу студирања (буџет или самофинансирање) и уговор о плаћању школарине добијају се бесплатно у сали 218 Архитектонског факултета.