Domus Guide 2015: наш факултет у 100 најбољих школа архитектуре и дизајна у Европи!

Вести

Универзитет у Београду – Архитектонски факултет  је сврстан међу сто најбољих школа архитектуре и дизајна у Европи за 2015. годину, на листи коју је приредио италијански магазин за архитектуру „Домус“.

Листа сто најбољих школа архитектуре и дизајна у Европи (Europe’s Top 100 Schools of Architecture and Design) објављена је као специјални додатак децембарског броја магазина „Домус“, а састављена је на основу доступних информација са сајтова факултета, консултација са њиховим званичним представницима и интервјуа са бившим студентима, у намери да послужи при избору студија будућим студентима, као и онима који намеравају да наставе школовање. Циљ те публикације-водича је да на објективан начин пружи процену сваке школе и њеног „посебног квалитета“. Више информација о овоме можете наћи на адреси: