Domus Guide 2015: naš fakultet u 100 najboljih škola arhitekture i dizajna u Evropi!

Vesti

Univerzitet u Beogradu – Arhitektonski fakultet  je svrstan među sto najboljih škola arhitekture i dizajna u Evropi za 2015. godinu, na listi koju je priredio italijanski magazin za arhitekturu „Domus“.

Lista sto najboljih škola arhitekture i dizajna u Evropi (Europe’s Top 100 Schools of Architecture and Design) objavljena je kao specijalni dodatak decembarskog broja magazina „Domus“, a sastavljena je na osnovu dostupnih informacija sa sajtova fakulteta, konsultacija sa njihovim zvaničnim predstavnicima i intervjua sa bivšim studentima, u nameri da posluži pri izboru studija budućim studentima, kao i onima koji nameravaju da nastave školovanje. Cilj te publikacije-vodiča je da na objektivan način pruži procenu svake škole i njenog „posebnog kvaliteta“. Više informacija o ovome možete naći na adresi: