Промена термина за упис у поновљену I годину МАС 2014/15

Обавештавају се студенти да ће се упис у поновљену I годину Мастер академских студија (МАС) одржати у уторак 16. септембра од 10-14 сати и од 15-18 сати.

Формулар за упис године добија се у студенсткој служби на дан уписа!

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА УПИС У ШКОЛСКУ 2014/2015.

Упис студента у више године ОАС и МАС

Упис студента у више године ОАС и МАС обавиће се према терминском плану за септембар 2014.

1. Упис у II годину Основних академских студија (ОАС), поновљену II годину и поновљену I годину и упис у поновљену I годину Мастер академских студија (МАС):

уторак 16. септембар од 10-14 сати и од 15-18 сати.

2. Упис у III годину Основних академских студија (ОАС) и поновљену III годину:

среда 10. септембар од 10-14 сати и од 15-18 сати,

3. Упис у II годину Мастер академских студија (МАС), поновљену II годину и поновљену I годину:

уторак 9.септембар од 11 -14 сати и од 15-18 сати.

Документација за упис

Студенти који уписују више године Основних и Мастер академских студија за упис подносе следећу документацију:

• ИНДЕКС са обавезно уписаним предметима које студент пријављује из наредног јесењег и пролећног семестра за школску 2014/15. Предмете (без уписивања студијских подручја) уписати према редоследу из угледног примерка објављеног на сајту и огласној табли,
  • ОБРАЗЦА ШВ-20 – могу се набавити у књижари Факултета, или преузети/одштампати са сајта Факултета – ОБРАЗАЦ МОРА БИТИ ОДШТАМПАН ДВОСТРАНО,
  • 2 СЕМЕСТРАЛНА ЛИСТА – (могу се набавити у књижари Факултета) са уписаним предметима из оба претходна семестра,
  • ПРИЈАВА ЗА УПИС У ОДГОВАРАЈУЋУ ГОДИНУ (могу се набавити у књижари Факултета /обрасци бр. 9 и 12 биће објављени на порталу накнадно),
  • Потписану сагласност о коришћењу личних података / у једном примерку / за све студенте (заведено у општој служби у соби 215-а),
  • Два уверења о студирању – набавити у књижари Факултета и попунити,
  • 2 примерка уговора о плаћању школарине, заведена у општој служби у соби 215-а (Подносе самофинансирајући студенти, страни држављани и студенти који поново слушају неположене предмете из претходне године студија. Уговори се могу набавити приликом уписа),
  • Доказ о уплати прве рате школарине или целокупног износа школарине (уплатница бр 1).

Поред наведеног буџетски студенти подносе и следеће :

• Потписану Изјаву о статусу у погледу финансирања у једном примерку (заведено у општој служби у соби 215-а) и
  • Доказ о уплати 100.00 динара за рад Универзитетског центра за развој каријере (уплатница бр. 2).

Страни држављани, поред наведеног подносе и следеће:

• Доказ да су здравствено осигурани за школску 2014/2015 годину,
  • Фотокопију важећег пасоша.

Формулари за сагласнот, изјаву и уговоре добијају се испред сале 205 на дан уписа.

Индивидуално осигурање за текућу школску годину сви студенти могу уплатити код представника студената на Факултету (висина уплате 500,00 дин).

Важна напомена:
Студенти који уписују 2. годину МАС-А и МАС-ИУ и који су завршили Основне академске студије на Архитектонском факултету у Београду подносе поред горе наведеног и захтев за издавање дипломе ОАС са доказом о уплати, због планиране колективне доделе диплома у децембру месецу 2014. године.

Опширно упутство за упис

Све информације везане за упис у више године ОАС и МАС школске 2014/15 (примери уплатница, упутство за попуњавање образца, листе предмета и сл.) можете наћи овде:

Упис у више године ОАС и МАС 2014/15: УПУТСТВО