Модул 7 – Историја архитектуре и уметности

Обавештење за студенте друге године ОАСА

Предмет:
Курс 7.4. – Историја уметности 2

Обавештавају се студенти друге године основних студија да на испит из предмета Курс 7.4. – Историја уметности 2 који је заказан за:

суботу, 28. јун 2014, у 17.00 часова, у салама 218-228

обавезно понесу следеће:

1. Идентификациони лист (видети Упутство за паковање портфолија предмета Курс 7.4. – Историја уметности 2),
  2. Курикулум предмета Курс 7.4. – Историја уметности 2 и
  3. Записник о оцењивању у 2 примерка (видети Записник о полагању испита предмета Курс 7.4. – Историја уметности 2) на ком треба попунити име, презиме и број индекса.

Студенти који не буду донели горе наведену документацију неће моћи да полажу испит.

Студенти који из оправданих разлога нису били у могућности да полажу ПРВИ и ДРУГИ КОЛОКВИЈУМ из предмета Курс 7.4. – Историја уметности 2, моћи ће да полажу ПОНОВЉЕНИ ПРВИ И ДРУГИ КОЛОКВИЈУМ у сали 218 након завршеног испита из Курс 7.4. – Историја уметности 2.

Из кабинета 231