Modul 7 – Istorija arhitekture i umetnosti

Obaveštenje za studente druge godine OASA

Predmet:
Kurs 7.4. – Istorija umetnosti 2

Obaveštavaju se studenti druge godine osnovnih studija da na ispit iz predmeta Kurs 7.4. – Istorija umetnosti 2 koji je zakazan za:

subotu, 28. jun 2014, u 17.00 časova, u salama 218-228

obavezno ponesu sledeće:

1. Identifikacioni list (videti Uputstvo za pakovanje portfolija predmeta Kurs 7.4. – Istorija umetnosti 2),
  2. Kurikulum predmeta Kurs 7.4. – Istorija umetnosti 2 i
  3. Zapisnik o ocenjivanju u 2 primerka (videti Zapisnik o polaganju ispita predmeta Kurs 7.4. – Istorija umetnosti 2) na kom treba popuniti ime, prezime i broj indeksa.

Studenti koji ne budu doneli gore navedenu dokumentaciju neće moći da polažu ispit.

Studenti koji iz opravdanih razloga nisu bili u mogućnosti da polažu PRVI i DRUGI KOLOKVIJUM iz predmeta Kurs 7.4. – Istorija umetnosti 2, moći će da polažu PONOVLJENI PRVI I DRUGI KOLOKVIJUM u sali 218 nakon završenog ispita iz Kurs 7.4. – Istorija umetnosti 2.

Iz kabineta 231