• Настасјa Митровић: Мастер пројекат Double infinity – Stretch | Фото: Марија Нишић
Изложба изабраних Мастер пројеката М9 2012/13 | Фото: Марија Нишић

Изложба

У склопу прославе Дана школе 19. октобра 2013. године отворена је изложба изабраних Мастер пројеката М9 из академске 2012/2013. године. Изложбу је отворио проф. Михаило Тимотијевић, а поставку су чинили цртежи и макете девет Мастер радова дипломаца Архитектонског факултета.
Својим смелим, креативним и визионарским радовима представили су се следећи учесници: Милица Андрић, Далиа Дуканац, Катарина Мерћеп, Сања Миланов, Настасја Митровић, Вукашин Пантелић, Радмила Петровић, Ана Тодосијевић и Наташа Турунташ.

Мастер пројекат Double infinity – Stretch Настасје Митровић одабран је да се такмичи за награду President’s Medals Краљевског института британских архитеката (RIBA). President’s Medals је најпрестижнија студентска награда у архитектонском образовању. Додељује се сваке године од стране Краљевског института британских архитеката (RIBA) студентима архитектуре из целог света за најбољи студентски рад. Настасјин пројекат се пласирао међу 27 најбољих студентских радова широм света. Награде ће бити објављене у децембру 2013. године на годишњој церемонији President’s Medals RIBA у Лондону.

Проф. др Нада Ковачевић, Проф. др Владан Ђокић, Настасјa Митровић и Проф. Михаило Тимотијевић | Фото: Марија Нишић
Проф. др Нада Ковачевић, Проф. др Владан Ђокић и Настасјa Митровић | Фото: Марија Нишић
Отварање изложбе изабраних Мастер пројеката М9 2012/13 | Фото: Марија Нишић
Проф. Михаило Тимотијевић | Фото: Марија Нишић