Изложба радова студената прве године на предмету ПРОСТОР И ОБЛИК – галерија Полет

12

Позивамо вас да, 20. маја с почетком у 20 часова, у галерији Полет у Цетињској улици, присуствујете отварању изложбе студената прве године Универзитета у Београду – Архитектонског факултета.

На изложби ће бити представљени најбољи радови са другог колоквијума на предмету Простор и облик.
Присутнима ће се обратити професор Иван Рашковић и тиме отворити изложбу која ће трајати до 3. јуна.

Предвиђен је и музички програм студената нашег факултета који ће трајати до поноћи.

Пролећни семестар школске 2022/23, предмет Простор и облик, студијски програми Основне академске студије Архитектура (ОАСА) и Интегрисане академске студије Архитектура (ИАСА), професор: арх. Иван Рашковић, други колоквијум, организатор: Лазар Белаћевић

Асистенти: др Душан Стојановић, др Јелена Богосављевић, др Иван Филиповић, др Ана Зорић, др Мила Мојсиловић, др Бојана Јерковић Бабовић, арх. Христина Меселџија, арх. Милош Стојковић Минић, арх. Соња Дедић, арх. Дејан Тодоровић, арх. Петар Цигић, арх. Јелена Илић, арх. Снежана Златковић, арх. Вања Спасеновић, арх. Ивана Ловринчевић.
Студентски радови: Павле Крчмар, Марија Јововић, Урош Перић, Никола Спалевић, Хана Никетић, Петра Чановић, Анђелија Мазић, Бранислав Димитријевић, Михајло Стевановић, Урош Топаловић, Мила Пејчиновић, Анамарија Живковић, Исидора Ђорђевић, Милица Стојановић, Смиљана Рајшић