СТУДЕНТСКА СТРУЧНА ПРАКСА – Еразмус+ програма мобилности, кључна акција 103 (Erasmus KA103 countries)

erasmus-2021-2027-more-people-to-experience-learning-exchanges-in-europe_Erasmus--768x407

У току је отворен позив на mobiON платформи Универзитета у Београду  оквиру Еразмус+ програма мобилности, кључна акција 103 (Erasmus KA103 countries), за одлазак на стручну праксу.

Пријаве се врше преко онлајн платформе Универзитета у Београду.
Студенти сами проналазе одговарајуће институције на којима би реализовали тренинг мобилност.
Стручна пракса се може реализовати закључно са 31. октобром 2023. године (одлазак, боравак од минимално 2 месеца и повратак), али не после овог датума.

Рок за подношење пријава је до 21. маја 2023. године у 23:59 часова

Више информација о студентским праксама, условима, потребној документацији, као и пријавни формулар доступни су на линку у прилогу.

За сва додатна питања можете се обратити Ружици Павлић
Центар за међународну сарадњу и комуникације
Универзитет у Београду-Архитектонски факултет
ruca@arh.bg.ac.rs / тел: +381 11 3218 767,

Апликације са непотпуном документацијом неће бити разматране.