Work and Travel USA – презентација програма, четвртак, 03.11.2022.године, 18 часова, сала 254

Website  Prezentacija arhitektonski fakultet

Добар си студент, желиш да путујеш, искусиш живот у Америци, упознаш људе из целог света, ”Work and Travel” програм је идеална АВАНТУРА за тебе.
Овај програм основан од стране Стејт Департмента ти нуди прилику да се осамосталиш, стекнеш прва радна искуства, упознаш другачију културу и пренесеш културу свог народа а да при томе унапредиш знање енглеског језика, лудо се проведеш и одлично зарадиш.
Хаваји, Лос Анђелес, Холивуд, Лас Вегас, Њу Јорк, Мајами… ће ти бити ближи него икада.
”American Adventure” је ”Work and Travel” агенција која ће баш на твом факултету у четвртак 03.11.2022. године са почетком у 18 часова у сали 254 ти пренети своје петнаестогодишнје искуство и покушати да ти одговори на сва твоја питања. ОЧЕКУЈЕМО ТЕ!