Work and Travel USA – prezentacija programa, četvrtak, 03.11.2022.godine, 18 časova, sala 254

Website  Prezentacija arhitektonski fakultet

Dobar si student, želiš da putuješ, iskusiš život u Americi, upoznaš ljude iz celog sveta, ”Work and Travel” program je idealna AVANTURA za tebe.
Ovaj program osnovan od strane Stejt Departmenta ti nudi priliku da se osamostališ, stekneš prva radna iskustva, upoznaš drugačiju kulturu i preneseš kulturu svog naroda a da pri tome unaprediš znanje engleskog jezika, ludo se provedeš i odlično zaradiš.
Havaji, Los Anđeles, Holivud, Las Vegas, Nju Jork, Majami… će ti biti bliži nego ikada.
”American Adventure” je ”Work and Travel” agencija koja će baš na tvom fakultetu u četvrtak 03.11.2022. godine sa početkom u 18 časova u sali 254 ti preneti svoje petnaestogodišnje iskustvo i pokušati da ti odgovori na sva tvoja pitanja. OČEKUJEMO TE!