BANER pocetak skolske

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА БРУЦОШЕ И СТУДЕНТЕ СТАРИЈИХ ГОДИНА

Семестар почиње 28. септембра у згради Универзитета у Београду – Архитектонског факултета са манифестацијом Недеља са Архитектуром као саставним делом процеса учења.

ПОЗИВАМО СВЕ СТУДЕНТЕ ДА УЗМУ АКТИВНО УЧЕШЋЕ У МАНИФЕСТАЦИЈИ!

БРУЦОШИМА СКРЕЋЕМО ПАЖЊУ да не пропусте свечани пријем студената прве године Основних и Интегрисаних академских студија архитектуре који је планиран за петак 01. октобар у 10 часова у аули Факултета.

РЕАЛИЗАЦИЈА НАСТАВЕ ПРЕМА ПЛАНУ И ПРОГРАМУ ПОЧИЊЕ 4. ОКТОБРА 2021. ГОДИНЕ.

Распоред наставе и динамика активности биће објављен на сајту Факултета и на АРХ порталу у току следеће недеље.

Добродошли студенти!

НАПОМЕНА

Студенти су дужни да у сваком тренутку поштују мере спречавања ширења заразе Covid-19 и да обавезно користе заштитне маске у затвореном простору, као и да одржавају дистанцу од минимум 1,5 метар од других особа.

Студенти по уласку у зграду факултета треба да се упуте ка предвиђеним салама, без груписања и уз минимално задржавање у ходницима.

Продекан за наставу и науку

др Ана Никезић, ванредни професор

Повезани текстови:

Почетак школске 2018/19 године за бруцоше
Ноћ архитектуре на Архитектонском факултету – 01.10.2018. (18.00 – 01.00h)
Одржан пријем бруцоша 2017/18
Почетак школске 2017/18 године за бруцоше