BANER pocetak skolske

OBAVEŠTENJE ZA BRUCOŠE I STUDENTE STARIJIH GODINA

Semestar počinje 28. septembra u zgradi Univerziteta u Beogradu – Arhitektonskog fakulteta sa manifestacijom Nedelja sa Arhitekturom kao sastavnim delom procesa učenja.

POZIVAMO SVE STUDENTE DA UZMU AKTIVNO UČEŠĆE U MANIFESTACIJI!

BRUCOŠIMA SKREĆEMO PAŽNJU da ne propuste svečani prijem studenata prve godine Osnovnih i Integrisanih akademskih studija arhitekture koji je planiran za petak 01. oktobar u 10 časova u auli Fakulteta.

REALIZACIJA NASTAVE PREMA PLANU I PROGRAMU POČINJE 4. OKTOBRA 2021. GODINE.

Raspored nastave i dinamika aktivnosti biće objavljen na sajtu Fakulteta i na ARH portalu u toku sledeće nedelje.

Dobrodošli studenti!

NAPOMENA

Studenti su dužni da u svakom trenutku poštuju mere sprečavanja širenja zaraze Covid-19 i da obavezno koriste zaštitne maske u zatvorenom prostoru, kao i da održavaju distancu od minimum 1,5 metar od drugih osoba.

Studenti po ulasku u zgradu fakulteta treba da se upute ka predviđenim salama, bez grupisanja i uz minimalno zadržavanje u hodnicima.

Prodekan za nastavu i nauku

dr Ana Nikezić, vanredni profesor