RIBA Презентација за Универзитет у Београду – Архитектонски факултет

RIBA objava

Краљевски институт архитеката Велике Британије – RIBA (Royal Institute of British Architects)  Вас са задовољством позива на презентацију намењену студентима архитектуре Универзитета у Београду.

О догађају

Ова презентација ће представити рад Краљевског института архитеката Велике Британије (RIBA) и могућности и бенефите од бесплатног чланства за студенте и упутиће све заинтересоване студенте о специјализованим ресурсима доступним за унапређење студија и каријере.

Презентацију ће одржати RIBA представница Ема Ингланд (Emma England), из RIBA међународног тима и кроз презентацију ће дати одговоре на следећа питања:

• Шта је RIBA ?
  • Чиме се бави RIBA?
  • Који су ресурси за студенте?
  • Које су погодности за студенте чланове?

Сесија ће бити реализована из два сегмента: кратка презентација од 20 минута, након чега следе питања и одговори.

ДАТУМ ОДРЖАВАЊА: 13. МАЈ 2021. године од 11.00h.

Регистрација