RIBA objava

Kraljevski institut arhitekata Velike Britanije – RIBA (Royal Institute of British Architects)  Vas sa zadovoljstvom poziva na prezentaciju namenjenu studentima arhitekture Univerziteta u Beogradu.

O događaju

Ova prezentacija će predstaviti rad Kraljevskog instituta arhitekata Velike Britanije (RIBA) i mogućnosti i benefite od besplatnog članstva za studente i uputiće sve zainteresovane studente o specijalizovanim resursima dostupnim za unapređenje studija i karijere.

Prezentaciju će održati RIBA predstavnica Ema Ingland (Emma England), iz RIBA međunarodnog tima i kroz prezentaciju će dati odgovore na sledeća pitanja:

• Šta je RIBA ?
  • Čime se bavi RIBA?
  • Koji su resursi za studente?
  • Koje su pogodnosti za studente članove?

Sesija će biti realizovana iz dva segmenta: kratka prezentacija od 20 minuta, nakon čega slede pitanja i odgovori.

DATUM ODRŽAVANJA: 13. MAJ 2021. godine od 11.00h.