У току су пријаве на Цантралноевропски универзитет у Бечу за самофинансирајуће студенте и студенткиње на мастер програмима. Мастер програми су једногодишњи и двогодишњи у областима као што су заштита животне средине, родних студија, data science, економије и пословања, међународне политике, права, социологије когнитивних наука и историје (целокупна листа програма је доступна овде). Рок за пријаве је 15. март.

У заједници студената и професора из преко 100 земаља, Централноевропски универзитет ради у духу подршке отвореним и демократским друштвима која поштују људска права и владавину закона. ЦЕУ-ови програми на енглеском језику акредитовани су у САД-у и Аустрији, негују критичке, аналитичке и креативне мислиоце који траже решења за сложене проблеме нашег доба.

За све информације посетите www.bos.rs