mas upis

ИЗВОД ИЗ ИНФОРМАТОРА

Архитектонски факултет у Београду уписује у другом уписном року, у прву годину мастер академских студија:

• На студијски програм Архитектура, на све модуле, укупно 22 студента који плаћају школарину, и то:
    • На модул Архитектура се уписује укупно 19 студента који плаћају школарину;
    • На модул Архитектонске технологије се уписује укупно 3 студента који плаћају школарину;
  • На студијски програм Интегрални урбанизам укупно 24 студента, и то 13 студената који се финансирају из буџета и 11 студената који плаћају школарину.
  • На студијски програм Унутрашња архитектура укупно 14 студента, и то 3 студентa који се финансирају из буџета и 11 студената који плаћају школарину.

01. ТЕРМИНСКИ ПЛАН

• Пријављивање кандидата обавиће се од 12. октобра 2020. закључно са 22. октобром 2020. године у 23:59
  • Пријављивање се обавља слањем потребне документације на е-адресу prijemnimaf@arh.bg.ac.rs.
    • Истицање листе пријављених кандидата, са редним бројем пријаве, личним подацима и подацима о успеху на претходно завршеним студијама као и распоредом седења, на огласној табли и сајту Факултета arh.bg.ac.rs.

Петак, 23.10.2020. године до 15 сати.

• Подношење примедби Комисији за спровођење уписа на евентуално погрешно унете личне и податке о успеху на претходно завршеним студијама (техничке грешке), на е-адресу prijemnimaf@arh.bg.ac.rs.

Петак, 23.10.2020. године до 20 сати.

• ОДРЖАВАЊЕ ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА:

• СУБОТА, 24. ОКТОБАР 2020, У 12 САТИ НА АРХИТЕКТОНСКОМ ФАКУЛТЕТУ ЗА МАСТЕР АКАДЕМСКЕ СТУДИЈЕ – АРХИТЕКТУРА

• СУБОТА, 24. ОКТОБАР 2020, У 15 САТИ, НА АРХИТЕКТОНСКОМ ФАКУЛТЕТУ ЗА МАСТЕР АКАДЕМСКЕ СТУДИЈЕ – УНУТРАШЊА АРХИТЕКТУРА

• Кандидати су дужни да дођу на Архитектонски факултет најкасније пола сата пре почетка пријемног испита.
  • Истицање прелиминарне ранг листе

ПОНЕДЕЉАК, 26. ОКТОБАР 2020. до 24 сата.

• Подношење жалбе Комисији за спровођење уписа на регуларност поступка утврђеног конкурсом, регуларност пријемног испита или своје место на прелиминарној ранг листи, може се извршити искључиво лично, у року од 36 сати од објављивања прелиминарне ранг листе, у писаном облику, на обрасцу који ће кандидат добити приликом подношења жалбе,

УТОРАК, 27. ОКТОБАР 2020. од 09 до 15 сати и СРЕДА, 28. ОКТОБАР 2020. од 09 до 12 сати у соби 206а. У случају потребе, процес предаје жалби ће се одвијати путем интернета. Прецизне информације ће бити објављене благовремено.

• Увид у радове ће се одржати у СРЕДУ, 28. ОКТОБРА. 2020. у термину који ће бити накнадно објављен.
  • Објављивање решења Комисије на поднету жалбу

СРЕДА, 28. ОКТОБАР 2020. до 24 сата.

• Подношење жалбе Декану на решење Комисије за спровођење уписа, може се извршити искључиво лично, у року од 24 сата од истека рока за доношење решења Комисије за спровођење уписа по жалби кандидата, у писаном облику, на е-адресу prijemnimaf@arh.bg.ac.rs

ЧЕТВРТАК, 29. ОКТОБАР 2020. до 24 сата.

• Објављивање коначне одлуке Декана на поднету жалбу

ПЕТАК, 30. ОКТОБАР 2020. до 12 сати.

• Објављивање коначне ранг листе на огласној табли и на сајту Факултета arh.bg.ac.rs.

ПЕТАК, 30. ОКТОБАР 2020. до 13 сати.
Прозивка и упис кандидата ПЕТАК 30.октобра  од 15 сати.