Конкурс за доделу једне стипендијe Задужбине Љубице М. Здравковић студенту Универзитета у Београду, за школску 2019/2020 годину

image2-bez_boje

Расписује се Конкурс за доделу једне стипендијe студенту Универзитета у Београду, за школску 2019/2020 годину.

На Конкурс се може пријавити студент основних академских студија који се у школској 2019/2020 години финансира из буџета Републике Србије.

Студенти који су корисници других стипендија, немају право на стипендију Задужбине Љубице М. Здравковић.

Стипендија се додељује за временски период од десет месеци у месечном нето износу од 6.000,00 динара.

Рок за подношење пријава је од 5. новембра до 5. децембра 2019. године.

Пријаве се подносе на адресу: Универзитет у Београду, Студентски трг бр. 1 са назнаком – За Конкурс Задужбине Љубице М. Здравковић.

Додатне информације заинтересовани кандидати могу добити у Сектору за инвестиције и управљање имовином Универзитета и универзитетских задужбина и фондација, на телефон:  (011) 3207-426 или на e-mail: popovm1@rect.bg.ac.rs.