Конкурс за доделу 8 (осам) „Награда Миливоја Јовановића и Луке Ћеловића“

image2-bez_boje

Расписује се Конкурс за доделу 8 (осам) „Награда Миливоја Јовановића и Луке Ћеловића“ за стручне радове студената Универзитета у Београду из области правних и економских наука, за школску 2019/2020 годину.

На Конкурс се могу пријавити студенти завршних година основних академских студија факултета Универзитета у Београду, који се у школској 2019/2020 години финансирају из буџета Републике Србије.

Награда у износу од 30.000,00 динара доделиће се из средстава Задужбине Миливоја Јовановића и Луке Ћеловића.

Рок за подношење пријава је од 11. новембра до 11. децембра 2019. Године.

Пријаве се подносе на адресу: Универзитет у Београду, Студентски трг бр. 1 са назнаком – Конкурс за „Награду Миливоја Јовановића и Луке Ћеловића“.

Електронска адреса на коју треба доставити документацију је: popovm1@rect.bg.ac.rs.

Додатне информације заинтересовани кандидати могу добити у Сектору за инвестиције и управљање имовином Универзитета и универзитетских задужбина и фондација, на телефон: (011) 3207-426 или на e-mail: popovm1@rect.bg.ac.rs.