ОАСА-11023 и ИАСА-11023 – Уметност данас: посета студената 57. Октобарском салону у Београду

Обавештење

Студијска целина: Увод у архитектуру и уметност

Предмет:
ОАСА-11023: Уметност данас
ИАСА-11023: Уметност данас

Уместо предавања на предмету у среду 24.10.2018. године, како је већ договорено на прошлонедељном предавању, студенти су у обавези да најкасније до недеље 28. октобра 2018. године до 20:00 (када се завршава манифестација) посете 57. Октобарски салон под називом ”Чудо какофоније”, норвешких кустоса Гунара и Данијел Кваран, који се одражава у Музеју града Београда у Ресавској бр. 40а, као и евентуално, по жељи, и у другим просторима у којима се манифестација одржава.

Све информације о изложби могу се пронаћи на сајту http://www.oktobarskisalon.org/sr .

Организатор је омогућио бесплатну посету изложби у среду 24. октобра 2018. године у периоду између 12:00 и 20:00 часова, па је сугестија наставника да је најбоље да у овом термину студенти посете изложбу.

Уколико се формира већа студентска група, она слободно може да ступи у контакт са арх. Даницом Продановић у Ресавској 40а, која групи може пружити основне информације о изложби у терминима до недеље 28. октобра 2018. године, када се манифестација затвара.

На основу ове посете биће организован разговор на предавању 31. октобра 2018. године, у 11:00 часова у амфитеатру АФ, на редовној настави. Затим, биће организован мањи обавезан колоквијум (текст на тему изложбе коју ће задати наставник и који ће студенти самостално написати код куће), а о чијем термину за предају ће студенти том приликом и благовремено бити обавештени.

др ум. Милорад Младеновић, в. проф.

57_Oktobarski_salon_grafika_opt