OASA-11023 i IASA-11023 – Umetnost danas: poseta studenata 57. Oktobarskom salonu u Beogradu

Obaveštenje

Studijska celina: Uvod u arhitekturu i umetnost

Predmet:
OASA-11023: Umetnost danas
IASA-11023: Umetnost danas

Umesto predavanja na predmetu u sredu 24.10.2018. godine, kako je već dogovoreno na prošlonedeljnom predavanju, studenti su u obavezi da najkasnije do nedelje 28. oktobra 2018. godine do 20:00 (kada se završava manifestacija) posete 57. Oktobarski salon pod nazivom ”Čudo kakofonije”, norveških kustosa Gunara i Danijel Kvaran, koji se odražava u Muzeju grada Beograda u Resavskoj br. 40a, kao i eventualno, po želji, i u drugim prostorima u kojima se manifestacija održava.

Sve informacije o izložbi mogu se pronaći na sajtu http://www.oktobarskisalon.org/sr .

Organizator je omogućio besplatnu posetu izložbi u sredu 24. oktobra 2018. godine u periodu između 12:00 i 20:00 časova, pa je sugestija nastavnika da je najbolje da u ovom terminu studenti posete izložbu.

Ukoliko se formira veća studentska grupa, ona slobodno može da stupi u kontakt sa arh. Danicom Prodanović u Resavskoj 40a, koja grupi može pružiti osnovne informacije o izložbi u terminima do nedelje 28. oktobra 2018. godine, kada se manifestacija zatvara.

Na osnovu ove posete biće organizovan razgovor na predavanju 31. oktobra 2018. godine, u 11:00 časova u amfiteatru AF, na redovnoj nastavi. Zatim, biće organizovan manji obavezan kolokvijum (tekst na temu izložbe koju će zadati nastavnik i koji će studenti samostalno napisati kod kuće), a o čijem terminu za predaju će studenti tom prilikom i blagovremeno biti obavešteni.

dr um. Milorad Mladenović, v. prof.

57_Oktobarski_salon_grafika_opt