ОАСА-36050 и ИАСА-36050 – Регулатива: Термин и распоред полагања трећег колоквијума

Обавештење

Студијска целина:
Архитектонске технологије – Инсталације

Предмети:
ОАСА-36050 Регулатива
ИАСА-36050 Регулатива

Обавештавају се студенти III године Основних академских студија и Интегрисаних академских студија да ће се трећи колоквијум из предмета Регулатива одржати у среду, 23. маја 2018. године у амфитеатру АФ по следећем распореду (почетна слова презимена према азбучном реду):

11.00h студенти ОАСА – презимена А до Ко
11.20h студенти ОАСА – презимена Kр до Р
11.40h студенти ОАСА – презимена С до Ш и сви студенти ИАСА

Информације о полагању:
• Колоквијум се полаже у форми теста, са 15 питања која се вреднују са укупно 15 поена.
• Литература за колоквијум су презентације са предавања, постављене на Арх.Порталу.
• На колоквијум треба понети индекс или студентску идентификациону картицу, и прибор за писање.
• На колоквијуму није дозвољена употреба мобилних телефона.
• На колоквијуму није дозвољена употреба било које литературе.
Није допуштено мењање групе за колоквијум. Биће прегледани и оцењени само тестови који припадају одговарајућој групи.

Доц. др Татјана Јуренић