• Међународни научно-стручни скуп: 14. Летња школа урбанизма – Бијељина, Етно село Станишићи 2018.

By Архитектонски факултет on 12/03/2018
    / Рок за резервацију: 25.05.2018. / Позивамо Вас да учествујете на Међународном научно-стручном скупу - 14. Летња школа урбанизма, који се одржава у Етно селу Станишићи код Бијељине од 31. маја до 02. јуна 2018. године, под покровитељством Министарства грађевинарства, саобраћаја и инфраструктуре, Министарства просвете, науке и технолошког развоја, Министарствa за просторно уређење, грађевинарство и екологију Републике Српске, и Града Бијељине, а у организацији Удружења урбаниста Србије и Републичког геодетског завода у сарадњи са GIZ/AMBERO/ICON Пројектом, ЈП "Дирекција за изградњу и развој града" ДОО Бијељина и Архитектонско-грађевинским факултетом - Бања Лука...