ОАСА-24060 и ИАСА-24060 – Пројектовање и прорачун конструкција 1: Почетак наставе

Обавештење

Студијска целина:
Статика архитектонских конструкција 3

Предмет:
ОАСА-24060 – Пројектовање и прорачун конструкција 1
ИАСА-24060 – Пројектовање и прорачун конструкција 1

Обавештавају се студенти II године Основних и Интегрисаних академских студија да ће настава на предмету Пројектовање и прорачун конструкција 1 почети у четвртак, 22. фебруара 2018. године према распореду часова.

Студенти II године Основних академских студија вежбају према распореду у салама који је објављен на Арх.Порталу. Студенти III године Основних академских студија и II године Интегрисаних академских студија вежбају у Амфитеатру, четвртком од 18.15 до 19 сати.

За прве вежбе на Основним студијама потребно је да студенти донесу: Практикум за вежбе, који је постављен на Арх.Порталу, прибор за писање и цртање, калкулатор, 2 – 3 листа А4 формата и обичну картонску фасциклу за предају радова са залепљеним листом Општи услови рада на вежбама (ОАСА), страна 5 из практикума.

Из кабинета за Пројектовање и прорачун конструкција 1