Изложба студентских радова: Уметникова књига / Artist’s Book на 62. Међународном београдском сајму књига, 22-29.10.2017.

2017_Umetnikova-knjiga

Позивамо Вас да посетите изложбу студентских радова „Уметникова књига / Artist’s Book“, која се одржава од 22. до 29. октобра 2017. године у оквиру 3. Фестивала стваралаштва младих, на 62. Међународном београдском сајму књига, у Хали 2 / ниво Ц Београдског сајма.

Изложбу чине радови студената настали на I години Мастер академских студија Архитектура, на изборном предмету Уметникова књига / Artist’s Book – ментор ванр. проф. др Мариела Цветић.

Ментор: др Мариела Цветић, ван.проф.
Учесници: Бојана Сићовић, Невена Алавук, Јована Ранковић, Јелена Дамјановић, Милован Јекић, Федор Јурић, Милица Марковић, Катарина Јечменица, Јасна Миловановић, Стефана Радовановић, Љубица Ђорђевић, Исидора Илић, Христина Ћирковић, Душан Зоњи, Мина Есов, Филип Прица, Исидора Раденковић, Милош Шћекић, Никола Безаревић, Јелена Митрашиновић, Кристина Цветковић, Филип Васиљевић, Јован Стефановић, Pierre-Lou Didelou, Nicolas Parant

Повезани текстови:
Изложба студентских радова: Уметникова књига / Artist’s Book на 61. Међународном београдском сајму књига
Изложбa: Уметникова књига / Artist’s Book