• ОАСА-23020 и ИАСА-23020 – Историја архитектуре – Обликовање простора и стила: Октобарски 2 испитни рок – Распоред полагања испита

By Архитектонски факултет on 31/08/2017
    Обавештавају се студенти II године Основних академских студија и Интегрисаних академских студија да ће се испит из предмета Историја архитектуре – обликовање простора и стила одржати према предвиђеном распореду у понедељак, 04. септембра 2017. године са почетком у 09 часова према следећем распореду: ИАСА-23020 - Историја архитектуре – обликовање простора и стила – сала 222; ОАСА-23020 - Историја архитектуре – обликовање простора и стила – сале 219-221, 226-228. Студентима без индекса неће бити дозвољено полагање испита.
  • Избор: Бранислав Антонић, дипл.инж.арх. и Александар Грујичић, маст.инж.арх.

By Архитектонски факултет on 31/08/2017
    Универзитет у Београду - Архитектонски факултет, ул. Булевар краља Александра 73/II, обавештава све заинтересоване да се Извештај Комисије за избор два сарадника за научну област: Урбанизам, ставља на увид јавности. Комисија предлаже да се Бранислав Антонић, дипл.инж.арх. и Александар Грујичић, маст.инж.арх. изаберу у звање асистента, на Департману за урбанизам за наведену област. Извештај Комисије се налази у просторијама библиотеке Факултета (II спрат, соба 210) и доступан је јавности петнаест дана од дана објављивања овог огласа.
  • Изложба стручно-уметничких остварења: Борислав Петровић, дипл.инж.арх.

By Архитектонски факултет on 31/08/2017
    / 01.09.2017. у 18.00h, сала 200 / Позивамо Вас на отварање изложбе одабраних пројеката и реализација, нашег професора Борислава Петровића, дипл.инж.арх, која ће бити отворена у петак, 01. септембра 2017. године, у 18.00 часова у просторијама Архитектонског факултета, сала 200 (II спрат) и трајаће до 07. септембра 2017. године. Добродошли!
  • Избор у звање доцента: др Верица Крстић, дипл.инж.арх.

By Архитектонски факултет on 31/08/2017
    Универзитет у Београду - Архитектонски факултет, Београд, ул. Булевар краља Александра 73/II, обавештава све заинтересоване да се Реферат и Сажетак реферата Комисије за избор наставника за ужу научну област: Архитектонско пројектовање, стављају на увид јавности. Комисија предлаже да се др Верица Крстић, дипл.инж.арх, изабере у звање доцента, на Департману за архитектуру, за наведену област. Реферат и Сажетак реферата Комисије се налазе у просторијама библиотеке Факултета (II спрат, соба 210) и доступни су јавности петнаест дана од дана објављивања овог огласа.
  • Избор у звање ванредног професора: др Душан Игњатовић, дипл.инж.арх.

By Архитектонски факултет on 31/08/2017
    Универзитет у Београду - Архитектонски факултет, Београд, ул. Булевар краља Александра 73/II, обавештава све заинтересоване да се Реферат и Сажетак реферата Комисије за избор наставника за ужу научну област: Архитектонске конструкције, стављају на увид јавности. Комисија предлаже да се др Душан Игњатовић, дипл.инж.арх, изабере у звање ванредног професора, на Департману за архитектонске технологије, за наведену област. Реферат и Сажетак Комисије се налазе у просторијама библиотеке Факултета (II спрат, соба 210) и доступни су јавности петнаест дана од дана објављивања овог огласа.
  • Избор у звање редовног професора: Борислав Петровић, дипл.инж.арх.

By Архитектонски факултет on 31/08/2017
    Универзитет у Београду - Архитектонски факултет, Београд, ул. Булевар краља Александра 73/II, обавештава све заинтересоване да се Реферат и Сажетак реферата Комисије за избор наставника за ужу уметничку област: Архитектонско пројектовање, стављају на увид јавности. Комисија предлаже да се Борислав Петровић дипл.инж.арх, изабере у звање редовног професора, на Департману за архитектуру, за наведену област. Реферат и Сажетак реферата Комисије се налазе у просторијама библиотеке Факултета (II спрат, соба 210) и доступни су јавности петнаест дана од дана објављивања овог огласа.