Стручна пракса у Општини Чукарица: од 4. септембра до 4. децембра 2017.

Канцеларија за младе ГО Чукарица организује једанаести циклус стручне праксе намењен студентима завршних година високошколских установа и дипломцима са пребивалиштем или боравиштем на територији општине Чукарица.

Стручна пракса обављаће се у одређеним одељењима Општинске управе (економија, право, архитектура, грађевинарство, IT сектор, политичке науке и култура).

Програм стручне праксе одвијаће се у периоду од 4. септембра до 4. децембра 2017. године.

Потребно је да до 30. августа 2017. године пошаљете своју радну биографију са фотографијом на e-mail: kzm@cukarica.rs и да нагласите у којем сектору желите да похађате програм стручне праксе.

Циљ пројекта јесте да се кандидатима омогући да кроз тромесечну стручну праксу у изабраном одељењу стекну прво практично искуство и знање које ће им бити од користи у даљој професионалној каријери.

Више информација можете добити на број телефона: 011/3052-177.

Strucna-praksa-Cukarica-20170904-20171204_opt