Hotel-Alfa-Jagodina

Хотел Алфа, Јагодина | Фото © Хотел Алфа

Позивамо Вас да учествујете на Међународном научно-стручном скупу – 12. Летњој школи урбанизма у Србији, која се одржава у Јагодини, у хотелу “Алфа” од 17 до 19. маја 2016.године, под покровитељством Министарства грађевинарства, саобраћаја и инфраструктуре, Министарствa државне управе и локалне самоуправе, Министарства просвете, науке и технолошког развоја, Града Јагодине и Инжењерске коморе Србије, а у организацији Удружења урбаниста Србије и Републичког геодетског завода.

Тема 12. Летње школе урбанизма:

1. СТАТУС УРБАНИЗМА И УРБАНИСТИЧКИХ ИНСТИТУЦИЈА
  2. ГЕОИНФОРМАТИКА (Национална ифраструктура геопросторних података и катастар непокретности)
  3. СПРОВОЂЕЊЕ НОВИХ КОМПЛЕМЕНТАРНИХ ЗАКОНА И ПРОПИСА (Закон о озакоњењу објеката, Закон о планирању и изградњи, Закон о јавним набавкама, Закон о управном поступку, Закон о становању, уредбе, правилници итд.

Позивамо Вас да учествујете и припремите своје предавање за Летњу школу, које ће бити штампано у Зборнику.

Рокови

Рок за доставу назива рада и апстракта: 30. март 2016.
Рок за доставу текста рада: 28. април 2016.

Контакт особа за све информације:
Светлана Јаковљевић
тел: +381 11 33 47 418
моб: +381 63 81 05 864, +381 69 11 05 864
e-mail: urbanist@EUnet.rs

УДРУЖЕЊЕ УРБАНИСТА СРБИЈЕ
Београд, Кнеза Милоша 9

Информације

Више информација о 12. летњој школи урбанизма можете наћи на следећим линковима:

I oбавештење – 12. летња школа урбанизма Упутство за припрему радова за зборник Позив на учешће – 12. летња школа урбанизма