Hotel-Alfa-Jagodina

Hotel Alfa, Jagodina | Foto © Hotel Alfa

Pozivamo Vas da učestvujete na Međunarodnom naučno-stručnom skupu – 12. Letnjoj školi urbanizma u Srbiji, koja se održava u Jagodini, u hotelu “Alfa” od 17 do 19. maja 2016.godine, pod pokroviteljstvom Ministarstva građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture, Ministarstva državne uprave i lokalne samouprave, Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja, Grada Jagodine i Inženjerske komore Srbije, a u organizaciji Udruženja urbanista Srbije i Republičkog geodetskog zavoda.

Tema 12. Letnje škole urbanizma:

1. STATUS URBANIZMA I URBANISTIČKIH INSTITUCIJA
  2. GEOINFORMATIKA (Nacionalna ifrastruktura geoprostornih podataka i katastar nepokretnosti)
  3. SPROVOĐENJE NOVIH KOMPLEMENTARNIH ZAKONA I PROPISA (Zakon o ozakonjenju objekata, Zakon o planiranju i izgradnji, Zakon o javnim nabavkama, Zakon o upravnom postupku, Zakon o stanovanju, uredbe, pravilnici itd.

Pozivamo Vas da učestvujete i pripremite svoje predavanje za Letnju školu, koje će biti štampano u Zborniku.

Rokovi

Rok za dostavu naziva rada i apstrakta: 30. mart 2016.
Rok za dostavu teksta rada: 28. april 2016.

Kontakt osoba za sve informacije:
Svetlana Jakovljević
mob: +381 63 81 05 864, +381 69 11 05 864
e-mail: urbanist@EUnet.rs

UDRUŽENJE URBANISTA SRBIJE
Beograd, Kneza Miloša 9

Informacije

Više informacija o 12. letnjoj školi urbanizma možete naći na sledećim linkovima:

I obaveštenje – 12. letnja škola urbanizma Uputstvo za pripremu radova za zbornik Poziv na učešće – 12. letnja škola urbanizma