МАС Унутрашња архитектура 2015/16: Термински план пријаве у менторске студије на студијској целини Завршни рад

Обавештење

Мастер академске студије Унутрашња архитектура 2015/16

Предмет:
МУАД-24023 Мастер завршни рад – АД

Пријављивање студената у менторске студије на студијској целини Завршни рад одржаће се у понедељак, 08. фебруара 2016. године у 15 часова у кабинетима ментора.

Приликом пријаве студенти достављају:
• једну А4 страницу са својим курикулумом,
• дигитални портфолио у PDF формату на CD-у и
• изјаву са мотивационим писмом.

Сваки студент може да се пријави само код једног ментора, што потврђује својом изјавом. Уколико се један студент пријави код више ментора биће кажњен.

Сви ментори објављују спискове студената и број слободних места за свој мастер пројекат на вратима кабинета у понедељак, 08. фебруара до 20 часова.

Сви ментори достављају у електронском облику спискове студената и број слободних места за свој мастер пројекат Редакцији факултетског сајта у понедељак, 08. фебруара до 20 часова.

Спискови примљених студената по студијима и број слободних места биће објављени на факултетском сајту у уторак, 09. фебруара до 10 часова.

Студенти који нису примљени код жељеног ментора у првом кругу конкуришу за преостала упражњена местарангирањем ментора у другом кругу предајом попуњеног обрасца Студенској служби у среду, 10. фебруара у 10 сати.

Коначни спискови студената објављују се на факултетском сајту у петак, 12. фебруара 2016.